Обмін та повернення

Повернення товару придбаного в магазині Baselayer здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text .

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 р. Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» створено перелік товарів належної якості (згідно з додатком №3), що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин. До цього переліку входять рукавички, білизна натільна, панчішно-шкарпеткові вироби. З текстом Постанови КМУ можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п

Повернення невживаного товару належної якості можна здійснити протягом 30 – ти днів з моменту отримання замовлення, якщо товар не був у використанні, збережено усі бирки, коробка (для взуття), оригінальне упакування.

До товарів, які НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ, відносяться:

Рукавички

Білизна натільна

Панчішно-шкарпеткові вироби

Ви можете оглянути товар на відділенні і в разі, якщо товар вам не підійшов – відмовитись від отримання!!!

Повернення товару:

Товар повинен бути у повній комплектації. Його первісний вигляд, властивості, всі фабричні ярлики, пломби збережені (тобто, повертаєте товар в такому вигляді, як ви його отримали). Важливо: оригінальна коробка не повинна бути пошкоджена.

Повернути товар транспортною компанією Нова пошта: м. Київ, відділення Нової Пошти №58.

Контактні дані отримувача вантажу уточніть перед відправкою електронною поштою shop@baselayer.com.ua

Оплата за пересилку:

  • пересилка товару здійснюється нашим коштом у випадку повернення товару неналежної якості
  • пересилка здійснюється коштом клієнта, якщо відправляється товар належної якості (не підійшов по фасону, моделі, розміру, кольору тощо).

Після надсилання вантажу необхідно повідомити номер транспортної декларації на адресу  shop@baselayer.com.ua

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів” (“Про захист прав споживачів”), затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню.

Повернення коштів.

  1. Якщо товар був сплачений на сайті через он-лайн систему прийому платежів LiqPay, то гроші повернуться на карту з якої ви сплачували. Кошти за повернений товар будуть зараховані на картку клієнта від 3-х до 14 днів (термін зарахування залежить від банку клієнта) з дня отримання товару нашим працівником.
  2. Якщо товар був сплачений наложеним платежем, вкажіть данні вашого карткового рахунку в заяві на повернення. Кошти за повернений товар будуть зараховані на картку клієнта від 3-х до 14 днів (термін зарахування залежить від банку клієнта) з дня отримання товару нашим працівником. Переконайтесь, що реквізити банківської картки вказані правильно.
  3. В магазині CRAFT UKRAINE за адресою: м. Київ, вул. Антоновича 4/6 з 10:00 до 20:00 без перерви та вихідних.

Не рекомендується використовувати для повернення коштів банківську картку, відкриту для отримання заробітної плати, пенсії, стипендії або інших соціальних виплат, якщо товар, який повертається, ви оплачували не з цієї картки.

Ми не зможемо прийняти повернення чи здійснити обмін в таких випадках:

• Немає чека

• З моменту купівлі(отримання) пройшло більше ніж 30 днів

• На товарі помітні сліди використання

• Не збережене оригінальне пакування

Товар належної якості – товар не був у використанні, збережено усі бирки, коробка (для взуття), оригінальне упакування.

Товар неналежної якості- товар із наявним браком, забруднений, пошкоджене пакування.